Na dodávku, montáž a servis průmyslových čerpadel se specializujeme již více než 20 let. Ačkoliv oficiální vznik společnosti FLOW SYSTEM GROUP s.r.o. se datuje k březnu 2019. Hlavním důvodem vzniku nové společnosti byl záměr sjednotit online prodej čerpadel a služby spojené s realizací průmyslových čerpadel pod jednu společnost.

Díky tomu si můžete většinu z nabízených nekomerčních čerpadel a příslušenství a část komerčních čerpadel z naší nabídky pohodlně prohlédnout a nakoupit online v našem specializovaném internetovém obchodě www.reded.cz.

Centrální sklad provozujeme v Olomouci – Řepčíně, kde si můžete zboží také vyzvednout osobně. Mimo to provozujeme prodejnu v České Lípě a zboží můžete vyzvedávat na partnerských prodejnách v Kyjově a Pelhřimově. Expedici zajišťujeme po celé ČR a také na Slovensko.

flow_1

Naší předností je rychlost a flexibilita v řešení poptávek našich zákazníků. Umíme reagovat pružně a nabídnout kvalitní služby za adekvátní cenu. Dodáváme a obstaráváme čerpadla ve všech průmyslových, zemědělských a komunálních oblastech, zejména v  potravinářství, zemědělství, automotive,  TZB, chemickém průmyslu, vodárenství, ČOV apod.

Jsme autorizovaný prodejce značek GRUNDFOS, WILO, KSB, Tapflo, SIGMA, HCP, DAB a dalších světových výrobců. Dodáváme také náhradní díly a armatury. Zajistíme kompletní servis čerpadel ve vaší firmě. Působíme aktivně po celé ČR.